Życie bez telewizji. Pewnego dnia doszedłem do wniosku, że prosystemowa propaganda wywołuje u mnie alergię. Wciskanie ciemnoty i kocopały zagrażały mojemu zdrowiu. Wstałem z kanapy, wymówiłem umowę CYFRZE + i zbudowałem nowy dom. W nowym domu nie ma telewizji.
www.2000znakow.blox.pl
poniedziałek, 08 października 2012
CHWILOWO NIECZYNNE

ZAWIESZENIE BRONI

Mam wrażenie, że ten blog stracił kompletnie rację bytu. Jestem zmęczony walką z całym światem. Moja rodzina przestała istnieć. Moje życie wróciło do stanu rzadkiego kału sprzed poznania żony. Znów jestem bezradnym, zagubionym nastolatkiem, który w nikim nie ma oparcia. Nie dam rady żyć w taki sposób jeszcze 20 lat. Potrzebuję kobiety, ale nie mam ani siły, ani możliwości, ani wiary, ani ochoty, żeby jej szukać. 

KOSMITA

Mam wrażenie, że cały czas otaczają mnie ludzie radzieccy. Chyba wylądowałem na niewłaściwej planecie. Mam dosyć nieustannych ataków tylko dlatego, że nie łykam tych wszystkie euro kłamstw. Może dlatego, że jestem przedsiębiorcą i wiem w jaki sposób wygląda to wszystko z ekonomicznego  punktu widzenia. Daruję sobie to pisarstwo na jakiś czas. Spróbuje zostać striptizerem. Albo wrócę do absurdalnej literatury. Dość mam absurdalnej rzeczywistości.

00:33, bez_anteny , TELEOFF
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2 , 3 , 4