Życie bez telewizji. Pewnego dnia doszedłem do wniosku, że prosystemowa propaganda wywołuje u mnie alergię. Wciskanie ciemnoty i kocopały zagrażały mojemu zdrowiu. Wstałem z kanapy, wymówiłem umowę CYFRZE + i zbudowałem nowy dom. W nowym domu nie ma telewizji.
www.2000znakow.blox.pl
czwartek, 14 sierpnia 2014
CHCĘ MIEĆ KARABIN

Dowiedziałem się ostatnio, że każdy obywatel Andory ma prawo do posiadania broni. Co więcej, na wypadek wojny w każdym domu musi być co najmniej jeden karabin. Jeśli właściciel domu nie posiada własnej broni, policja dostarcza ją z zapasów państwowych. 

Jakoś Andorczycy nie wyżynają się jak średniowieczni komesowie, którzy pokłócili się w karczmie.

Kiedyś to samo mówi się o Szwajcarach.Każdy ma karabin w piwnicy. I nie notuje się tam zwiększonej przestępczości. 

 

Jestem w stanie nabyć karabin z własnych pieniędzy, a nawet kupić specjalny sejf na broń, żeby nie dostała się w niepowołanie np. dziecięce ręce.

Chętnie też zapłacę za kurs posługiwania się bronią.

Chętnie kupię karabin polskiej produkcji. Myślę, że dzięki temu polski sektor zbrojeniowy przestałby borykać się z problemami braku zamówień.  

Gdyby każdy Polak miał w domu karabin o sile obronnej nie stanowiłaby garstka wysokospecjalizowanych komandosów i kilka niemrawych jednostej, ale 15 - 20 milionów. 

Nasz rząd jednak woli mamić nas iluzją bezpieczeństwa opierającego się na anachronicznej armii i zdemoralizowanych, nieudolnych służb specjalnych, których celem nie jest praca na rzecz obywateli, ale konstrukcja mafijnych powiązań służących prywatnym celom finansowym funkcjonariuszy różnego szczebla.Czy możemy dać karabin żulom i degeneratom? Nie ma potrzeby. Oni się i tak zabijają. Dźgają się kuchennymi nożami i potłuczonymi butelkami. Albo duszą się wzajemnie paskami od spodni.

Zabić można ołówkiem. Ale nie można się bronić.

 

Dlaczego Polacy nie mogliby posiadać karabinu w domu? Ponieważ mamy komunistyczne rządy od 1989r. (wczesniej były totalitarne), które uważają, że przeciętny Polak to małpa, której jeśli da się karabin to wystrzela wszystkich w okolicy.

Problem polega na tym, że Polacy mogliby się zacząć bronić nie tylko przed obcym państwem, ale także przed własnym państwem.

 11:53, bez_anteny
Link Komentarze (6) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6