Życie bez telewizji. Pewnego dnia doszedłem do wniosku, że prosystemowa propaganda wywołuje u mnie alergię. Wciskanie ciemnoty i kocopały zagrażały mojemu zdrowiu. Wstałem z kanapy, wymówiłem umowę CYFRZE + i zbudowałem nowy dom. W nowym domu nie ma telewizji.
www.2000znakow.blox.pl
piątek, 30 maja 2014
LEKARZE KATOLICY

Kampania manipulacji, dezinformacji i kłamstwa, jaką wytoczyła Gazeta Wyborcza lekarzom, którzy podpisali deklarację wiary jest niebywała.

Już sam tytuł "Wiara przed leczeniem" jest kłamliwy, a w każdym razie kłamstwo sugeruje.

Jeśli wierzysz, że istnieje jakikolwiek praktykujący lekarz, który zamiast antybiotyku aplikuje modlitwę, to jesteś idiotą.

Owszem są tacy, którzy uważąją, że modlitwa wspiera antybiotyk. Ale to, że  wiara pacjenta w wyzdrowienie jest kluczowa dla procesu zdrowienia wie każdy ciemny szaman w zaplutej wiosce w Afryce. 

Jeśli uważasz, że istnieje jakikolwiek lekarz, który odmawia transplantacji tłumacząc to niezgodnością z prawem naturalnym, to jestes idiotą.

Społeczna nauka Kościoła już dawno uznała transplantację narządów za najwyższy rodzaj miłości jaką jeden człowiek może okazać drugiemu.

Owszem znam lekarza, który nie jest zwolennikiem transplantacji serca, ponieważ uważa, że najgorsze własne jest lepsze niż najlepsze cudze. Dlatego walczy o własne serce pacjenta do momentu, w którym transplantacja jest jedynym wyjściem.

Dwa lata temu spędziłem 4 miesiące w Centrum Kardiologii w Aninie wśród chirurgów kardiologów i anestezjologów, z których niemal każdy był człowiekiem wierzącym (choć niekoniecznie katolikiem). Każdy z nich (elita specjalistów w kraju) był świadkiem medycznego cudu kilka razy do roku. Wobec takich doświadczeń nie mogli bezmyślnie wyznawać ateizmu.

Jeśli uważasz, że istnieje jakikolwiek lekarz, który przerwie reanimację, uważając, że jeśli Bóg będzie chciał to utrzyma pacjenta z zatrzymaniem krążenia przy życiu, to jesteś idiotą. 

Jeśli uważasz, że istnieje lakarz, który lubi informować rodzinę o śmierci pacjenta to jesteś idiotą. 

Jeśli uważasz, że istnieje lakarz, który nie zastanawia się czy mógłby inaczej poprowadzić leczenie pacjenta, którego stracił, to jesteś idiotą. 

Jesli uważasz, że istnieje lekarz, który nie rozważa korzyści nad ryzykiem w sytuacjach, kiedy ciąża zagraża życiu lub zdrowiu, to jesteś idiotą. 

Każdy lekarz zrobi wszystko, by ratować życie.

 

Lekarze katolicy podpisali deklarację po to, by nie zmuszano ich do zabijania oraz deformowania i wynaturzania życia. W deklaracji nie ma słowa o terapii uporczywej czy odmowie leczenia. Ci lekarze nie chcą wspólnictwa w morderstwach, rozpuście, degeneracji i innych zjawiskach, które prowadzą do degradacji zdrowia. 

I nie ma potrzeby podawania ich nazwisk do publicznej wiadomości. Lekarz ginekolog, który jest przeciwny antykoncepcji, po prostu nie wypisze recepty. Lista lekarzy katolików, to zwyczajne polowanie na czarownice. 

 

Natomiast istnieje cała masa ćwierćinteligentnych dziennikarzy, którzy podchwycą każdą antykatolicką bzdurę. Ze starotesstamentowym oburzeniem walczą z tzw. "stanowiskiem Kościoła", którego nie znajdą w dokumentach Kościoła, a tylko w swojej ciemnogrodzkiej interpretacji.  

 

Zatem jeśli masz wyciętą lewą półkulę mózgową w całości i kresomózgowie prawej oraz śni ci się nocami, że jesteś gigantyczną rzepą, to czytaj dalej Gazetyę Wyborczą i unikaj ludzi stawiających życie ponad wszystko.

12:29, bez_anteny
Link Komentarze (13) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16