Życie bez telewizji. Pewnego dnia doszedłem do wniosku, że prosystemowa propaganda wywołuje u mnie alergię. Wciskanie ciemnoty i kocopały zagrażały mojemu zdrowiu. Wstałem z kanapy, wymówiłem umowę CYFRZE + i zbudowałem nowy dom. W nowym domu nie ma telewizji.
www.2000znakow.blox.pl
czwartek, 28 listopada 2013
GŁOS BOGA?

Czasami, kiedy mam poważny problem z decyzją szukam pomocy u Boga.

Niestety tym razem nie jestem w stanie usłyszeć jego odpowiedzi. Modlitwa i wyciszenie nie wystarczają. Bo ani nie umiem się wyciszyć, ani modlić tak jakbym chciał. 

Chwyciłem się więc sposobu, który zawsze się sprawdzał. Otworzyłem Biblię na chybił trafił.

Otworzyłem na Ezechielu, rozdz. 16.

6 Oto Ja przechodziłem obok ciebie i ujrzałem cię, jak szamotałaś się we krwi. Rzekłem do ciebie, gdy byłaś we krwi: Żyj,
7 rośnij! Uczyniłem cię jak kwiat polny. Rosłaś, wzrastałaś i doszłaś do wieku dojrzałego. Piersi twoje nabrały kształtu i włosy twoje stały się obfitsze. Ale byłaś naga i odkryta.
8 Oto przechodziłem obok ciebie i ujrzałem cię. Był to twój czas, czas miłości. Rozciągnąłem połę płaszcza mego nad tobą i zakryłem twoją nagość. Związałem się z tobą przysięgą i wszedłem z tobą w przymierze - wyrocznia Pana Boga - stałaś się moją.
9 Obmyłem cię wodą, otarłem z ciebie krew i namaściłem olejkiem.
10 Następnie przyodziałem cię wyszywaną szatą, obułem cię w trzewiki z miękkiej skórki, opasałem bisiorem i okryłem cię jedwabiem.
11 Ozdobiłem cię klejnotami, włożyłem bransolety na twoje ręce i naszyjnik na twoją szyję.
12 Włożyłem też pierścień w twój nos, kolczyki w twoje uszy i wspaniały diadem na twoją głowę.
13 Zostałaś ozdobiona złotem i srebrem, przyodziana w bisior oraz w szaty jedwabne i wyszywane. Jadałaś najczystszą mąkę, miód i oliwę. Stawałaś się z dnia na dzień piękniejsza i doszłaś aż do godności królewskiej.
14 Rozeszła się twoja sława między narodami dzięki twojej piękności, bo była ona doskonała z powodu ozdób, którymi cię wyposażyłem - wyrocznia Pana Boga. 

 

Czy mogę się zatrzymać, odpuścić i odchorować? Nie! Muszę wyjąć jak pisklę z gniazda i narzucić swoją wolę. Muszę być chamem i brutalem.

Wolałbym wpłynąć w tę dziewczynę jak przypływ w zatokę. Ale będę ją musiał złamać i pochłonąć jak tsunami.

Kilka osób będzie poważnie cierpieć.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13