Życie bez telewizji. Pewnego dnia doszedłem do wniosku, że prosystemowa propaganda wywołuje u mnie alergię. Wciskanie ciemnoty i kocopały zagrażały mojemu zdrowiu. Wstałem z kanapy, wymówiłem umowę CYFRZE + i zbudowałem nowy dom. W nowym domu nie ma telewizji.
www.2000znakow.blox.pl
Blog > Komentarze do wpisu
PRZECHWYCONY TRANSPORT

Rząd przechwycił ostatnio chyba spory transport towaru, bo jego poszczególni członkowie zaczynają się wypowiadać jak totalnie przyćpani.

 

Premier MORAWIECKI. Wymachując "Konstytucją dla biznesu" dochodzi do wniosku, że prawo nie będzie działało wstecz i będzie się przyjmowało zasadę domniemanej uczciwości przedsiębiorcy.
Facet odkrywa na nowo fundamenty prawa rzymskiego. Brawo. Poza tym łączy funkcje ministerialne, by jak super mario bros być superministrem.
Poczucie nadnaturalnej siły, olśnienie oczywistości, niepodważalna wiara we własną nieomylność i ponadnormalne poczucie misji. Jeśli zacznie wybiegać w samym gajerku na mróz będziemy mieli 100% pewności. METAMFETAMINA

Posłanka Mateusiak-Pielucha. Chce od ateistów i innowierców (obywateli polskich) deklaracji lojalności i uznania wartości. Inaczej deportacja. Dokąd mielibyśmy wysyłać tych ludzi? Na wyspę Wolin? Banicja (wyjęcie spod prawa i nakazem wygnania) ostatnio stosowano w średniowieczu. W republice jaka jest Polska suwerenem jest naród. A obywatel nie może sam siebie wyjąć spod prawa. (Tak. Tatarzy z Podlasie są grupą etniczną w narodzie Polskim). Lojalność obywatela wobec władzy jest zapisana w konstytucji. 
Diagnoza. Całkowite oderwanie od rzeczywistości. Poczucie zagrożenia zewnętrznego. Próba zamknięcia się we własnej grupie. Błędny wzrok. Wniosek - HASZYSZ zanieczyszczony DIMENHYDRINATEM (lek neurologiczny w przedawkowaniu powodujący lęki i halucynacje)

Minister Zalewska - Minister Edukacji. Zaznaczam, że nie oceniam reformy szkolnictwa, ale podaję objawy. Kurczowe trzymanie się systemu lat 60-80 - typowy mechanizm halo okresu, w którym człowiek był młody. Okres w pamięci zaciera się wybiórczo. Zapomina się jego wady, a gloryfikuje zalety. Zalety mogą być urojone, ale kojarzą się z przyjemnym okresem w życiu, kiedy człowiek był zdrowy, pełen nadziei i perspektyw (rzeczywistych lub iluzorycznych).
Całkowite impregnowanie na racjonalne argumenty. Nie tylko te wypowiadane przez oponentów politycznych, ale także na dane statystyczne i twarde liczby. Nieprzyjmowanie zagrożeń do wiadomości.
Absurdalny, ekstatyczny entuzjazm dla swojego pomysłu bez przewidywania zagrożeń oraz znajdowanie irracjonalnych związków przyczynowo skutkowych np. reforma edukacji - spowoduje powrót Polaków z emigracji. (Tego chyba nie trzeba wyjaśniać). Euforyczny wzrok.
MARIHUANA wymieszana z jakimś speedem. Stawiam na EXTAZY. Ale może też popijać AMFĘ wódą. 

Prezes wszystkich prezesów. "Przedsiębiorcy nie inwestują, bo chcą robić PiSowi na złość". Ponownie mamy irracjonalny związek przyczynowo skutkowy. Kreowanie własnej rzeczywistości.
Pieniądz oczywiście nie ma żadnych poglądów politycznych. Pieniądz ma tylko warunki do rozwoju.
Biorąc pod uwagę wprowadzenie podatków branżowych, podatku bankowego (skądś trzeba brać środki na rozwój), podwyższenie płacy minimalnej, znowelizowanie ustawy o VAT (karanie 25-letnim więzieniem i konfiskatą firm) - czyli kryminalizowanie i penalizowanie przedsiębiorców, pomysł kaucji w US dla nowozakładanych firm nikt o zdrowym rozsądku nie będzie ryzykował inwestycji. Firmy starają się przeczekać. Zwłaszcza, że zmiany w prawie generują dodatkowe koszty, czyli odbierają środki na inwestycje.
Gdybyśmy żyli jeszcze 100-150 lat wcześniej o wszystko można by oskarżyć Żydów. Oni dobrze się do tego nadawali. Niestety już ich nie ma.
Reasumując: poczucie zagrożenia, syndrom oblężonej twierdzy, poczucie osobistej urazy, absurdalna logika i pythonowski związek przyczynowo-skutkowy, szukanie kozła ofiarnego.
CRACK. I to bardzo zanieczyszczony.

 

Wniosek jest następujący. Politycy rządzącej partii powinni regularnie poddawać się testom na obecność narkotyków i publikować ich wyniki na stronie jakiegoś Biuletynu Informacji Publicznej.

Stosowanie środków psychoaktywnych może być podstawą do usunięcia z urzędu.

wtorek, 22 listopada 2016, bez_anteny

Polecane wpisy

  • CO JEST ZŁEGO W HELLOWEEN?

    W naszym wypranym nie tylko z idei i wartości, ale i logiki świecie, wiele osób nie rozumie dlaczego Helloween jest niebezpieczne? Dlaczego chodzenie z turoniem

  • KONSTYTUCJA JEST DO ZMIANY

    Premier in spe Jarosław nazwał Konstytucję RP postkomunistyczną. I oczywiście ma rację. Konstytucja z 1997 roku to czysto komunistyczne rozwiązanie. Dlaczego? B

  • MDŁOŚCI

    Doszedłem do zupełnie nowego, nieznanego mi dotychczas stadium depresji. Mdli mnie na samą myśl o spotkaniu ludzi na ulicy. Wejście do autobusu czy kolejki wyw